Toaletka w łazience. Poczuj się jak prawdziwa królowa. gru11

Tagi

Podobne

Poleć innym

Toaletka w łazience. Poczuj się jak prawdziwa królowa.

Każda mała dziewczynka marzy o swoim małym królestwie, o kolorowych sukienkach i pięknych, długich włosach. W dorosłym życiu czar bajkowych pragnień pęka jak bańka mydlana, pozostaje nam zwykła, szara rzeczywistość.
Z biegiem czasu przestajemy ulegać osobistym zachciankom i marzeniom z dzieciństwa, popełniając tym samym wielki błąd. Może warto, choć raz w życiu podarować sobie odrobinę luksusu i zafundować sobie toaletkę, praktyczny, kobiecy mebel na miarę prawdziwej królowej.

Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na umieszczenie mebla. Najlepszym rozwiązaniem jest komfortowy kącik w sypialni, lub wydzielona strefa kosmetyczna w łazience.
Łazienka jest idealnym miejscem na toaletkę, szczególnie, gdy oświetla ją naturalne światło. Ważne, by ustawiona została blisko okna, które zagwarantuje nam perfekcyjny makijaż ze względu na naturalne oświetlenie. Pamiętajmy o możliwości powstania cieni stawiając mebel pod złym kątem. Dodatkowo boczne lampki zagwarantują maksymalną jasność.
Decydując się na kupno warto odwiedzić sklepy z antykami, czasem trafiają się smaczne kolekcjonerskie kąski za niewysoką cenę. Delikatne zabiegi odnawiające sprawią, że nasza łazienka nabierze pałacowego stylu.
Toaletka jest wspaniałym akcentem dekoracyjnym we wnętrzach klasycznych i rustykalnych.
W nowoczesnym pomieszczeniu powinnyśmy zdecydować się na konsolę, lub komodę o frontach na wysoki połysk. Podświetlane lustro w kryształowej oprawie i stalowe pojemniki na kosmetyki sprawią, że dbanie o urodę stanie się wprost fascynujące.

Stylowy charakter wnętrza stworzymy tanim kosztem, jeżeli starą konsolę zeszlifujemy i pomalujemy techniką decoupage, lustro w zdobionej ramie wykonane z tworzywa sztucznego imitującego stare złoto, na pierwszy rzut oka nie będzie się różniło niczym od przedwojennej toaletki.

Nawet ze zwykłego stolika możemy skonstruować ciekawy mebel. Wystarczy dobrać odpowiednie elementy dekoracyjne, takie jak komódka z szufladkami, zdobne pudełka, szkatułki. Pojemniki pomagają zachować porządek i estetyczny wygląd.
Lustro zawieszone na ścianie nad stolikiem, lub ustawione na toaletce jest najistotniejszym akcentem dekoracyjnym w całym komplecie. Nie możemy zapomnieć o lampach wokół lustra, bocznym oświetleniu, lub lampce w ażurowym abażurze.
W nowoczesnych wnętrzach korzystajmy z innowacyjnych rozwiązań. Bardzo modne są podłużne blaty stylizowane na toaletki, połączone z dużymi taflami lustrzanymi powieszonymi na ścianie, sprawiają wrażenie ładu i harmonii.
Nieodłącznym elementem toaletki jest wygodne i gustowne krzesło, dopasowane do stylu mebla. Najczęściej są to przezroczyste krzesła z tworzywa sztucznego, oraz z drewna frezowanego.

Toaletka ustawiona w łazience w odrębnej, wyznaczonej przez ściankę działową przestrzeni z pewnością spełni nasze dziecięce pragnienia. Mebel wpłynie na estetyczny i niepowtarzalny wystrój łazienki i zmieni ją nie do poznania.
Jednak marzenia się spełniają, wystarczy tylko, czegoś bardzo mocno chcieć!